Testlesjes in april en mei

28 maart 2021

Is jouw kind ook gek  van water en zou het ook willen komen zwemmen en meerdere zwemslagen aanleren? Je hoeft niet te wachten op het volgende seizoen (september) maar dat kan al direct na de paasvakantie.  We organiseren dan immers in het stedelijk zwembad van Torhout een aantal gratis testlesjes. Deze testlessen gaan door op dinsdag 20 april, dinsdag 27 april en dinsdag 4 mei, telkens van 17u-18u30 en op zaterdag 24 april en 8 mei van 13u-13u30. Na het testlesje krijg je van onze trainers een  mondelinge toelichting bij het behaalde niveau van je zoon of dochter. Indien je dit wenst zal je dan kunnen inschrijven in de zwemschool  van onze club. Gelieve op voorhand in te schrijven voor de testlesjes via het mailadres voorzitter@zwemclubthor.be. Op hetzelfde e-mailadres kun je ook terecht voor je vragen of opmerkingen. Info over de verschillende zwemscholen vind je op www.zwemclubthor.be