Nieuwe testlesjes om te starten in september 2021

20 juni 2021

Wens je je zoon of dochter in te schrijven in onze zwemclub om te kunnen starten in september dan kan dit vanaf het einde van augustus. We organiseren dan immers in het stedelijk zwembad van Torhout een aantal gratis testlesjes. Deze testlessen gaan door op:
donderdag 26/08 van 12u45 tot 13u45
zaterdag 28/08 van 12u45 tot 13u45
Na het testlesje krijg je van onze trainers een mondelinge toelichting bij het behaalde niveau van je zoon of dochter. Indien je dit wenst zal je dan kunnen inschrijven in de zwemschool van onze club. Gelieve op voorhand in te schrijven voor de testlesjes via het mailadres voorzitter@zwemclubthor.be. Op hetzelfde e-mailadres kun je ook terecht voor je vragen of opmerkingen. Info over de verschillende zwemscholen vind je ook www.zwemclubthor.be