Wedstrijden

Overzicht wedstrijden seizoen ’22-’23

DATUMPLAATSVOOR
PROGRAMMA
INSCHRIJVINGENPROGRAMMAUITSLAG
30/12/2022TorhoutVP en Lenex Laatste kans in zip
11/11/2022TorhoutProgramma
Estafetteteams
Uitslag CK
30/10/2022Zwevegem PK LA korte baanUitslag
22-23/10/2022Gent Memorial AnteunisUitslag
9/10/2022PACO-TorhoutUitslag PACO
2/10/2022Dag 1 HL ZwevegemUitslag HL 1

Overzicht wedstrijden seizoen ’21-’22

Hier vind je het overzicht van de kalender voor het seizoen ’21-’22. Plaats alvast deze data in jullie agenda. Ruim op voorhand vraagt Hubert per wedstrijd wie deelneemt.

DATUMPLAATSVOOR
PROGRAMMA
INSCHRIJVINGENPROGRAMMAUITSLAG
29-31/07/2022BK AntwerpenVoorprogramma BK WE2
Programmastructuur
Limieten BK WE2
22-24/07/2022BJK Genkvoorprogramma BK WE1
Programmastructuur
Limieten BK WE1
15-17/07/2022ZomercriteriumVoorprogramma Zomercriterium
26/05/2022GenkvoorprogrammaUitslag
14-15/05/2022Tieltvoorprogramma 200m TieltUitslag
30/04-01/05/2022KortrijkVoorprogrammaUitslag
18/04/2022EekloVoorprogramma ARSCInschrijvingprogramma
Jury
Uitslag
10/04/2022Finale HL ZwevegemVoorprogramma finaleInschrijvingprogrammaUitslag
27/03/2022LA TorhoutvoorprogrammaUitslag LA
20/03/20225de HL DiksmuidevoorprogrammaUitslag 5de dag HL
12-13/03/2022MSM GentvoorprogrammaInschrijvingUitslag MSM
25-27/02/2022VK Antwerpenreglement VK 15+Uitslag VK
11-13/02/2022VJTC Antwerpenreglement VJTCInschrijving VJTCUitslag
VJTC
06/02/2022KortrijkVP KortrijkInschrijvingUitslag
30/01/2022MolenbeekVP AM
VP PM
Afgelast
8/01/2022Waregem3de dag HLInschrijving 3d HLUitslag HL3
29/12/2021TorhoutLaatste kans TZTInschrijvingen TZTProgramma
Richtlijnen
Jurysamenstelling
Uitslag
Uitslag Lenex
05/12/2021Kortrijk2de dag HLinschrijving 2 dag HLProgramma HL2Uitslag
28/11/2021EekloVP Eeklo jongsteninschrijving EekloProgramma EekloUitslag
19-20-21/11/2021OostendeVP speedo meetingInschrijving Speedo meetingProgramma Speedo meetingUitslag oostende
13-14/11/2021Leuven (BK 25m-bad)VP BK korte baan1500m / 25mZaterdag
Zondag
Uitslag BKKB
11/11/2021ClubkampioenschapProgramma clubkamp.
Estafette ploegen
Uitslag clubkamp.
6-7/11/2021Diksmuide (VJK 25m-bad)VP VJK korte baanDeelnemers
TZT
Zaterdag
Zondag
Uitslag vjkkb 2021
24/10/2021ZwevegemVP 1st dag HLProgramma HL1Uitslag HL1
16-17/10/2021BruggeVP prov herfskamp.Programma pr herfstuitslag pr herfst
10/10/2021PACO-TorhoutVP PACO TZTProgramma PACOUitslag Paco
10/10/2021TieltVP TieltProgramma TieltUitslag 400m Tielt

Seizoen ’21-’22

Seizoen ’20-’21

DATUMPLAATSVOORPROGRAMMAPROGRAMMAUITSLAG
2-4/10/2020OostendeSpeedomeetingProgramma OostendeVrijdag
Zaterdag
Zondag
17-18/10/2020Brugge Herfstmeeting prov.Programma Brugge
Via volgende link afzonderlijke dagdelen te vinden.
Algemene uitslag
Overzicht TZT
25/10/2020Zwevegem (tot 12 jaar)1ste dag prov. criteriumUitslag Zwevegem /
Overzicht TZT
25/10/2020Gent Rozenbroeken (13+)Memorial Anteunis zondag NMprogrammaUitslag Anteunis /
Overzicht TZT
13/02/2021Digicup deel 1Uitslag digicup deel 1
27/02/2021Digigcup deel 2Uitslag digicup deel 2
13/03/2021Digicup deel 3
18/07/2021TorhoutTaakverdeling officialsLA afstand
9-12 jarigen
COVID-richtlijnen
Uitslag LA 18 juli
Uitslag 9-12 jarigen 18 juli
24-25/07/2021DiksmuideUitslag 24-25/07